Business 93 Hakkımızda Business 93 Şişli Business 93 Göztepe

Hakkımızda

Hakkımızda
BUSINESS 93

Business 93 olarak 2009 yılından itibaren hızla gelişen ve değişen iş dünyasının dinamiklerine uygun ofis yönetim çözümleri sunan alanında ilk akla gelen marka olma özelliğini taşıyoruz.

İşletmelerin ofis yönetiminde ekonomik koşullarda kurumsal yapılarına uygun, iş ve portföy geliştirmelerine olanak sağlayan imkanlar sunarken üyesi olan tüm şirketlerin büyümesine de katkı sağlıyoruz.

Sanal Ofis kiralama hizmeti almak isteyenlere ekonomik ürün ve hizmet paketleriyle 

İhtiyaçlarını karşılayan koşulları ek bir maliyet oluşturmadan müşteri memnuniyetine verdiği öncelikli değer felsefesiyle yerine getiriyoruz.

Business 93, Hazır ofis ürünlerinde modern çalışma ortamı koşullarında yenilikçi bakış açısıyla  ofis teknolojilerini sürekli güncelleyen, üyelerinin sadece işlerine odaklanmalarını kolaylaştıran, hizmet kalitesiyle uluslararası normlara uygun, estetik vizyon yönetimine sahiptir.

Toplantı odaları kiralama hizmetinde sunduğu alternatif çözümler ile farklı katılım büyüklüğüne uygun organizasyonlarınızın yönetilmesinde kusursuz hizmet sunabiliyoruz.  

Co working (ortak çalışma alanlarında) pandemi koşullarına göre sağlıklı çalışma ortamları sayesinde, molalarınızı kapalı ve açık ortamda gerçekleştirebilmenize olanak sağlayan, sürekli düzenlediği iş geliştirme odaklı uzmanlık eğitimlerinden oluşan etkinlikler serisiyle işinizi geliştirmenize ve yeni iş birlikleri yapmanıza olanaklar sağlıyoruz.

Business 93 Avrupa yakasında Şişli’de Arya Plaza’da Anadolu yakasında Business İstanbul Plaza’da değerli tüm üyelerine hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Business 93 ailesi olarak ofisinizi ve işinizi önemsiyoruz. Çünkü Biz Business 93’üz.

 

Close
Close
a

For every modern coworking or office space website out there. This is MultiOffice.

 

Contact us