Hazır Ofis

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Hazır Ofis Nedir

Merkezi bir lokasyonda size ait bir ofise sahip olmak hazır ofis paketi ile artık çok kolay.


Hazır ofis ile ofisinizi 7/24 kullanabilir, özel oda ve toplantı odasından sınırsız olarak yararlanabilirsiniz.

  Tüm Faturalar Dahil

 Yüksek Hızda Wi-Fi

 7/24 Güvenlik & CCTV

  Kahve ve İkramlar

  Bakım-Onarım Hizmetleri

  Gece & Gündüz Temizlik Hizmeti

  Karşılama & Resepsiyon Hizmetleri

  Özel Telefon Hattı

 Lounge Kullanım Alanları

 Toplantı Odası Kullanımı

  Posta ve Kargo Takibi

 Prestijli Lokasyon Resmi Adres

 Yazıcı Kullanımı           

 %100 Temiz Hava

 Ortak Kitcheneteler ve Sosyal Mutfak

 Online Toplantı Odaları

 Cafe ve Teras Alanları

Hazır Ofislerimizde Neler Var?

İhtiyaçlarınız  üzerinden ofis alanında değerlendirme yapılarak ve size özel dekore edilerek hazır ofislerimiz teslim edilir.

Kurumsal kimliğine uygun, profesyonel alt yapısı önceden hazırlanmış (kablolu kablosuz internet, Vo-IP telefon, Daikin klima sistemi)

Kilitli dolap, size özel CRM ekibi ve asistanlarınızın olduğu, sınırsız toplantı odası kullanabileceğiniz ve üstelik toplantı odası için ekstra ödeme yapmayacağınız bir konseptte sunuyoruz.

Sanal ofis hizmet içeriğini (Yasal Adres Posta, Telefon Hizmeti ve Resepsiyonist) hazır ofis kiralamalarında olmazsa olmaz hizmetlerimizdendir.

7-24 kullanabileceğiniz üstelik sabah 09:00-akşam 20:00 saatlerine kadar resepsiyonist bulunan 20:00-09:00 arası da güvenlik görevlisi ile çalışma saatlerinin dışında da keyifle çalışabilirsiniz. Her sabah ofisiniz  temizlik ekibi tarafından temizlenir, dezenfekte edilir, ayda bir de odanızın onarım ve bakımları yapılır. Ofis kiralaması henüz yeni yapıldığı dönemde IT ekibi sizinle ve ekibinizle sohbet ederek nasıl bir İnternet Alt yapısına  ihtiyacınız varsa gerekli ayarlamaları gerçekleştirir. Üstelik her şey dahil alt yapısına sahip olduğumuz için bu işlem için de bir ödeme yapmazsınız.

https://www.business93.com/wp-content/uploads/2022/04/hazir_ofis_avrupa-_1_.webp
https://www.business93.com/wp-content/uploads/2022/04/hazir_ofis.webp

Hazır Ofis’te Business93

Ulaşım noktalarına uzaklık konusunda Metro, Metrobüs, Otobüs ve Taksi duraklarına çok yakın (maksimum 50 metre) mesafelerdeki lokasyon seçimimizle, ekibiniz ve misafirleriniz çok kolay erişim sağlayacaktır.

Tam donanımlı (buzdolabı, çeşitli filtre kahve makinaları, sıcak çikolata otomatı, çay makinası, türk kahvesi makinası, farklı tasarım kupalar, tabak ve diğer ihtiyaçlarınız  tek tek düşünülmüş ve her katta bulunan ) mutfak -kitchenette alanlanları ile çok rahatlıkla ekibiniz evinden yemek getirebilir, rahatlıkla ücretsiz kurulan ikram alanlarımızda (pazartesi simit, Çarşamba meyve, Cuma cookie days..)vakit geçirebilirsiniz.

Teras kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.Teraslarımız doğanın içinde yeşilliklerle donatılmış, ısıtma sistemi bulunan çok keyifli bir alan. Ortak bahçe alanı tüm üyelerimizin hem çalıştığı hem sosyalleştiği aynı zamanda networking alanı olarak da kullanılan  bir ortam.

Minimum masrafla, taşınmaya hemen hazır, depozito ödemeden son modern teknolojik alt yapısı ile dizayn edilen hazır ofislerimizde esnek üyelik de var. 3-6 veya 9 aylık kontratlar düzenleyebilir, dilediğiniz zaman risk taahhüt veya cayma bedeli olmadan fesih edebilirsiniz.

10 metrekareden 75 metrekareye göre değişkenlik gösteren hazır ofislerimiz, camlı gün ışığı alan temiz hava alan odalardır.Kişi sayısına ekibinize göre dizayn edilir

Dinamik, farklı iş sahiplerinin bir araya geldiği keyifli alanlarda çalışın, yalnız çalışmayın işinizi ve ekibinizi büyütün!

https://www.business93.com/wp-content/uploads/2022/04/floating_image_06.webp
https://www.business93.com/wp-content/uploads/2020/08/floating_image_08.png
https://www.business93.com/wp-content/uploads/2022/04/floating_image_07.webp

Ticaret saygı duyulması gereken bir savaş gibidir Ana strateji doğruysa yapılacak sayısız taktik hata bile başarıyı engelleyemez.

Robert Wood
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://www.business93.com/wp-content/uploads/2022/03/hazir-ofis.jpeg
Sık Sorulan Sorular
Sanal Ofis ile İlgili Aklınıza Takılan Sorular
1
Çağrı Karşılama

Business93 olarak  şirketinize özel ücretsiz sabit telefon hattı tahsis (212 veya 850 alan kodlu) ediyor, adınıza gelen çağrıları şirketinizin ismi ile karşılayıp  tarafınıza anlık bildiriyoruz.

2
Kargo Takip

Posta ve kargolarınızı teslim alıp talebiniz ölçüde muhafaza ediyor ya da yönlendirebiliyoruz.

3
Lounge ve Co-Working Kullanımı

Sınırsız içecek, printer noktası ve çeşitli ikramlarla yüksek hızda internetten yararlanabileceğiniz Business Lounge / CoWorking alanlarını ayda 30 saat ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

4
Toplantı Odası Kullanımı

Toplantı salonlarını ayda 4 saat ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

https://www.business93.com/wp-content/uploads/2022/04/floating_image_05.webp

Riskleri göze almaktan korkanları hayat bir anda yutuverir.

Patty Hansen
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://www.business93.com/wp-content/uploads/2020/09/team_03.png

Bize Sorabilirsiniz

Her Zaman Biz Buradayız Sormak İstediklerinizi Sorabilirsiniz