Hazır Ofise Neler Dahildir

Hazır ofis 7/24 ofis kullanımı dahildir.Parmak izi tanımınız yapıldıktan sonra,dilediğiniz her zaman ofisinizi kullanabilirsiniz

ofis

Hazır ve Sanal Ofislerin avantajları nelerdir?

Hazır ve sanal ofislerin modern iş dünyasına getirdiği avantaj ve tesis sayısı oldukça fazladır. Personel maliyetlerinin azaltılması, sekreterya hizmetleri, adres alımı ve ofis giderlerinin düzeltilmesi gibi pek çok farklı alanda çok sayıda avantaj adlandırılabilir. Temel olarak hazır ve sanal ofislerin avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  • Yüksek ofis ve durma maliyetlerinden kurtulmak
  • Yasal olarak şirket kurmak veya şube açmak için yabancı yatırımcılar için gerekli yasal adresin alınması
  • Telefon görüşmeleriniz cevaplanır ve müsaitseniz size yönlendirilir
  • Kargolarınız teslim alınır ve bilgilendirilirsiniz
  • Telefon santrali, sekreterya, temizlik, tadilat, dekorasyon vb. Ofis harcamalarından kurtulacaksınız.
  • Personel masrafları, sigorta vb. İçin ödeme yapmanız gerekmez.

Tam dekorasyonlu,5 yıldızlı iç mimarların özenle dekore ettiği alanları tahsis ediyoruz.Karanlık veya basık hiçbir alanımız bulunmuyor.Kişi ve ekip sayısına göre mobilyaları istediğiniz gibi odanıza yerleştiriyor ve bunun için de ek bir ödeme bulunmuyor. Depozito kurulum maliyeti veya giriş aidatı bulunmuyor.İlk ay kiranızı ödeyerek başlayabiliyorsunuz. Ücretsiz ve her zaman taze,çay kahve,kek,tatlı tuzlu kurabiyeler veya meyve tabakları hazırlıyor,gün içerisinde size ikram ediyoruz.Ofisinizde self servis değil,personel tarafından size servis edilen tüm yiyecek ve içecekler dahil olup size keyfini çıkarmak kalıyor.

Elbette, yeni başlayanlar için hazır ofis seçeneklerine çok sayıda alternatif vardır ve ortak çalışma alanları popüler bir seçimdir.

Bazı durumlarda, her ikisinin de esnek kiralama ve şirket içi tesisler ve hizmetler sağladığı bilindiği için bir çalışma alanı hem hazır ofis hem de ortak çalışma alanı olabilir.

Hazır ofisler ve ortak çalışma alanları arasında üç temel fark vardır:

1.Ortak çalışma, bir topluluk duygusunu teşvik eder

Çoğu ortak çalışma alanı, üyeleri arasındaki işbirliğini aktif olarak teşvik eder ve bunu kolaylaştırmak için ağ oluşturma etkinlikleri düzenler. Bu, hizmet verilen ofislerde tipik bir odak noktası değildir – bu nedenle, diğer girişimcilerle çalışmaktan ve onların girişimlerinden bir şeyler öğrenmekten fayda sağlayacağınızı düşünüyorsanız, belki de bir ortak çalışma alanına katılmanız daha iyi olur.

2.Hazır ofisler sizin için ekipman ve cihazlar sağlar.

Diğer taraftan, bir ortak çalışma tesisinde özel bir ofis alanı kiralamanın, kendi mobilya ve ekipmanınızı getirmenizi gerektirmesi daha olasıdır.

3.Ortak çalışma alanları ortalama olarak hazır ofislerden biraz daha ucuzdur.

Ancak, ofisinizi kiralama fiyatının mekanın kalitesine ve ondan neye ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak değişeceğini hatırlamakta fayda var.

Özel gün ışığı,psikologlar tarafından onaylanmış aydınlatmalarla birlikte size odayı tahsis ediyoruz. Resepsiyon ve özel güvenlik sistemi bulunan bir plaza katında ofis kiralama yapıyoruz. İnternet alt yapısı hazır,fiber & yüksek hızda teknolojiyi size sunuyoruz. Hazır ofis kullandığınızda ücretsiz sanal ofis hizmetinden yararlanabilir ve tüm etkinliklerimize katılabilirsiniz