Blog4 Nisan 2022by Business93

Sanal Ofis Anadolu Yakası

Kadıköy Sanal Ofis

Anadolu Yakasının En İyi Sanal Ofisi Sizi Bekliyor.size özel telefon numarası, gelen aramaları karşılama, yönlendirme, toplantı odası temini, misafir karşılama, ortak çalışma alanı, sınırsız içeçek imkanı, kargolarınızın alınması ve ortak mola ve dinlenme alanlarında iş ağınızı arttıran etkinliklerden yararlanabilirsiniz.

Anadolu yakasında sanal ofis arayanlar için bölgenin en tecrübeli ve gelişmiş imkanlarını sunan Business 93 ile tanışarak sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ayda sadece 180 TL’ye sanal ofis fiyatı ödeyerek. Sekretarya hizmeti sayesinde gelen aramalarınızın karşılanması ve telefonunuza yönlendirilmesini sağlayabiliyoruz.

Gelen Kargolarınızın alınması istendiğinde anlaşmalı kurye temini sağlayabiliyoruz.

Toplantı odası temini hizmetinde gelen misafirlerinizin karşılanması ve ortak çalışma alanlarında dilediğiniz şekilde çalışma imkanı sunabiliyoruz.

Yine sanal ofis arayanların en çok sevdiği konulardan biri de ortak çalışma alanlarında farklı sektörlerden ve uzmanlığı olan meslek sahibi kişilerle ve şirketlerle tanışma imkanı sunabiliyoruz.

Anadolu yakasında sanal ofis denince önceliğiniz kaliteli ve deneyimli ir ekibe sahip olan marka gücüyle sürekli büyüyen bir işletmeyse Business İstanbul Plaza Göztepe ‘de metro ve metrobüs duraklarına yürüme mesafesinde olma ayrıcalığını da sizlere sunabiliyor.

Bilgi için: 0212 217 03 93 – 0542 633 30 10