Sanal Ofis Avantajları

Sanal ofis ; siz ofiste olmadan da ihtiyaçlarınızın yürütüldüğü bir sistemdir.İhtiyacınız olan prestijli bir iş adresi ise “Sanal Ofis” tam sizlik bir kavramdır.

Öncelikle karşılıklı bir sözleşme imzalanıyor ve bu sözleşme;kira kontratı özelliği taşıyor.Bu kontratı Zincirlikuyu Vergi dairesine ilettiğinizde, vergi memuru ofisinizi ziyarete geliyor;belirli demirbaşları yazıyor ve yoklama tutanağını size teslim ediyor.Biz tüm bu süreçte sınırsız destek sağlıyoruz. Bununla birlikte firmanıza özel bir telefon tahsis ediliyor.Bu telefon numarasına gelen çağrıları firmanızın ismiyle cevaplanıyor ve anında telefonunuza aktarım sağlıyoruz.Gelen çağrıları da size otomatik mail ortamında iletiyoruz.

Eğer kendi içinizde bir departmanlaşma var ise,gelen çağrıyı sizden aldığımız eğitim sonrasında ayrıştırabiliyor;muhasebe ve satış için ekibinizden birine,yönetim için sadece size telefon aktarım gibi özelleştirebiliyoruz. Posta Hizmetimizde;adınıza gelen tüm kargo,posta veya kuryeleri teslim alıyor;istediğiniz zamana kadar muhafaza ediyor ve dilediğinizde başka bir adrese göndermiş oluyoruz.Tüm bu süreçte ek bir ödeme talep edilmemekle birlikte,mail olarak size rapor gönderiyoruz Faks hattı tahsis edilip gelen faksları e-posta adresinize iletiyoruz. Toplantı odalarımızı kullanabiliyor,resepsiyon hizmetinden her daim faydalanabiliyorsunuz. Ayrıca her ay düzenli bir şekilde happy hour,ücretsiz etkinlikler ve organizasyonlar düzenliyoruz.Bu etkinliklere ücretsiz katılabiliyorsunuz