Sanal Ofis Avrupa Yakası

Avrupa Yakası Sanal Ofis Arayanlara

Neden Prestijli Sanal Ofis Adresi?

Sosyalleştiren ve İş Ağınızı Güçlendiren Çalışma Ortamı

  • İş konusunda bir çok iş alanında iş ortaklarınız ve müşterileriniz konusunda seçici davranmanız aynı şekilde sizin de seçkinliğinize yansımaktadır. Bu nedenle sıradan adres ve lokasyonlar da olan bir şirket adresinden ziyade şehrin işlek ve merkezi bir noktasında olan prestijli adres ile çevrenizdeki kültür sanat alanları, yeme içe alanları, etkinlik ve zengin organizasyonların gerçekleştiği bölgede olmak yenilikçi, sürekli değişen trendleri daha kolay takip etmenizi, sosyalleşmenize katkı sağlaması ve bu nedenle netwörkünüzün sürekli artmasına katkı sağlar. Bu nedenle ucuz sanal ofis seçiminden çok sosyalleşmenize katkı sağlayan, seçkin iş insanlarıyla bir arada olmanızı kolaylaştıran lokasyon avantajını dikkate almanızda yarar var.
  • Diğer önemli konu şirket adresinizde imaj etkinizdir. Bu nedenle prestijli adres şüphesiz güven verici bir öneme sahiptir. Sanal ofis seçiminde yine büyük mükelleflerin vergi dairesi olan Zincirlikuyu Vergi Dairesi’ne kayıtlı olabilmeniz için Esentepe’de bir adrese sahip olmanız gerekiyor.

Avrupa yakasında sanal ofis arayanların görüşme ve toplantı trafiğinde ulaşımın kolay olduğu metro ve metrobüs duraklarına yürüme mesafesinde olan bir sanal ofis adresine sahip olmaları şehrin herhangi bir yerinden gelecek olan müşteri veya iş ortaklarının işini kolaylaştıracaktır. Avrupa yakasında sanal ofis ve hazır ofis kullanıcılarının ulaşım avantajından dolayı, Şişli’de Zincirlikuyu, Levent, Mecidiyeköy, Esentepe, Gayrettepe gibi en çok tercih edilen bu bölgede Gayrettepe Metro İstasyonu çıkışında, Zincirlikuyu Metrobüs Durağı’na yürüme mesafesinde olan iş odaklı etkinliklerin en çok yapıldığı loksayon avantajından yararlanmak ve prestijli adrese sahip olmak istiyorsanız Business93’ün Arya Plaza veya Maya Akar Center’da yer alan sanal ofis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Verimli çalışma ortamına sahip olun, prestijinize değer katın!
Aylık 200 TL’den başlayan fiyatlarla…
İşinizi ve Ofisinizi Önemsiyoruz.

İşinizi yaparken önceliğiniz fiziki bir ofis değilde prestijli bir adres ise o zaman ekonomik bir sanal ofis paketi almanız işinizi kolaylaştıracaktır. Ekonomik sanal ofis paketi sayesinde size özel tahsis edilen telefon numarası ile gelen çağrılarınızın karşılanması ve yönlendirilmesi, kargo ve postalarınızın alınması ve tüm operasyonlarda bilgilendirilme imkanından yararlanabiliyorsunuz. Siz nerede olursanız olun hızlı ve çözüm odaklı bakış açısıyla Business93’ün deneyimli ve özel olarak sistem eğitimi almış ekibi sayesinde tüm ofis işleriniz sizin adınıza gerçekleştirilmiş oluyor. Gelen misafirleriniz olduğunda karşılanıp bilgilendiriliyorsunuz. Üstelik sanal ofis Avrupa yakası arayışında olsanız dahi Business93’ün Avrupa ve Anadolu Yakasındaki ortak çalışma alanlarından yararlanabiliyorsunuz. Aynı şekilde toplantı odası temini konusunda da ihtiyacınız olan katılımcı sayısına göre toplantı odalarımız ikramlarıyla birlikte hizmetinizde.

Ekonomik Sanal Ofis

Aylık 200 TL’den başlayan fiyatlarla ek bir ücret ödemeden sanal ofis kapsamındaki aşağıda yer alan hizmetlerden yararlanabiliyorsunuz.

Ulaşımı Kolay, Prestijli, Plazada Yasal Adres Avantajı

İstanbul’da Avrupa Yakasında Sanal Ofis hizmeti veren Şişli Esentepe’de Arya Plaza’da prestijli yasal adres istiyorsanız Zincirlikuyu Vergi Dairesi’ne veya Gayrettepe’de prestijli yasal adres istiyorsanız Maya Akar Center’da Mecidiyeköy Vergi Dairesi’ne bağlı işlemlerinizi yaparak vergi dairelerine yakın olma imkanına sahip olursunuz. Avrupa Yakası sanal ofis arayanlar için en ideal seçeneklerin başında olmamızın nedeni Gayrettepe Metro İstasyonu, Zincirlikuyu Metrobüs Durağı, gibi trafik sorunu olmadan hızlı ve kolay toplu ulaşım araçlarından yararlanma şansına sahip olursunuz.

Ücretsiz Operasyon Hizmeti

Siz istediğiniz yerde işlerinizi yaparken alanında tecrübeli özel sistem eğitimli ekibimiz tarafından telefon çağrılarınız, kargo ve postalarınız, gelen misafirlerinizle ilgilenilmesi gibi ihtiyaçlarınız adınıza gerçekleştirilir.

Ücretsiz Kullanım Haklarınız

Sanal ofis paketlerin tamamında toplantı odası, çalışma masası ve sınırsız içecek ikramlarından yararlanabilirsiniz.

İşinizi Özgürce Yapın

Siz Avrupa Yakasında sanal ofis üyeliği istediniz ancak Anadolu Yakasında bir müşterinizle toplantı yapmak istiyorsunuz veya Anadolu Yakasında ortak çalışma alanlarımızda çalışmak istiyorsunuz, hiç merak etmeyin sanal ofis siteminin en güzel kısmı istediğiniz yerde size çalışma imkanı sunmasıdır.

Kullandığınız Kadar Ödeyin

İş modeliniz fiziki bir ofis veya toplantı odasına ihtiyaç duymasada iş hayatında belirli zamanlar yeni müşteri anlaşmaları için fiziki ir ofis ortamına gereksinim duyabilirsiniz. Bu esnada günlük, haftalık, aylık gibi ihtiyaç sürenize göre size özel hazır ofis ve toplantı odası temini hizmetimizden Business93 üyelerine özel fiyatla yararlanma şansına sahip olursunuz.

İş Ağınızı Geliştirin – Network

Business93’ün Binlerce farklı branş ve sektörden üyesiyle ortak çalışma alanlarında kuracağınız yeni ilişkiler sayesinde işinizin büyümesinde kimi zaman müşteriniz kimi zamanda iş ortaklarınızı bu iş ağı ortamında yakalayabilirsiniz.

Etkinlik

Business93 üyelerine özel her ay içerisinde farklı konseptlerde eğlenceli, bilgilendirici, eğitici ve işinize değer katan etkinliklerimizden tamamen ücretsiz yararlanabiliyorsunuz. Bu motivasyonlar da Happy Hour partilerimizde farklı lezzet ve eğlenceli ortamlar ile işinizi daha keyifli yapmanızı sağlayan organizasyonlar gerçekleşirken farklı sektörlerden gelen tanınmış isimlerin workshop etkinliklerinde iş dünyasının trendlerini yakından takip etme şansına sahip olursunuz.

Sanal Ofis İçin Adres Seçimi Neden Önemli?
İyi Adresli Sanal Ofis
  • Sanal Ofis Avrupa: Öncelikle sanal ofis Avrupa konusunda en öncelikli detaylardan biri İstanbul’un merkezi noktasında bir adrese sahip olmanız önemli. Çünkü İstanbul’un genel olarak trafik yoğunluğunun artık her yerde olduğu gerçeğinden yola çıkarsak hızlı toplu taşıma araçlarına yakın ve şehrin herhangi bir yerinden gelecek olan misafirlerinizin size çok uzun zaman almadan ulaşmasını sağlamanız iş seçiminde tercih edilme nedenlerinizden biri olduğu olduğunu unutmamak gerekiyor. Metro ve metrobüs’ duraklarına yakın sanal ofis adresinin zamanla yarışılan anlarda hayat kurtarıcı bir özelliğe sahip olduğunu bilmenizde yarar var.
Sanal Ofis Avrupa Yakası – Hizmetlerimiz

 Prestijli yasal adres  Resepsiyon karşılama hizmeti  Telefon hattı tahsisi  Şirketinizin ismi ile çağrı karşılama ve aktarma  Tüm B93 ofislerinde lounge alanı ve toplantı odası kullanımı  Üyelere özel fiyatlarla süreli hazır ofis kiralama  Lounge alanlarında tüm gün çay, kahve çeşitleri, su, atıştırmalıklar  Elektrik, su, iklimlendirme  Yüksek hızlı internet  Posta, kargo, faks takibi ve bildirim