Sanal Ofis İstanbul

İstanbul’da sanal ofis arayanalar için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyoruz.

Sanal ofis İstanbul fiyatlarını arıyorsanız uygun fiyata sanal ofise sahip olurken size özel sunulan diğer fırsatlardan da yararlanabilirsiniz.

Aylık Sanal Ofis Fiyatı 200 TL de Neler Var?

200 TL ye sanal ofis fiyatlarında sekreterya hizmeti gelen aramaları karşılama ve yönlendirme, gelen kargoların alınması, istediğiniz zaman kullanabileceğiniz ortak çalışma alanı ve sınırsız içecekler den yararlanabiliyorsunuz.

İşinizi yeni kuruyorsanız muhasebe hizmetleri konusunda da danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

İstanbul’da sana ofis tercih ederken ortak çalışma alanlarının pandemi koşullarına uygunluğu ve ferahlığını Business 93 ayrıcalığında yaşıyorsunuz.

İstanbul’da Sanal Ofis Arayanlar İçin Ulaşım Önemli

Sanal ofisi tercih edenlerin zaman yönetimine büyük önem verdiğini biliyoruz. Bu nedenle seçeceğiniz sanal ofis hizmetinde toplu ulaşım araçlarına yakınlığı ve merkezi konumda olmasını dikkatinize sunuyoruz.

Örneğin Business 93 ün Şişli Esentepe’de yer alan Arya Plaza’nın konumu Gayrettepe Metro İstasyonu girişine sadece 1 dakika mesafededir. Aynı şekilde Anadolu yakasında bulunan Business 93 Plaza Göztepe Metro istasyonuna yürüme mesafesindedir.

Business 93’ün Ortak Çalışma Alanlarında Olmanın Ayrıcalığı ve Konforunu Yaşayın.

Herkesin işi değerlidir. Bu nedenle işinizi geliştirmek, yeni müşteriler kazanmak ve güç birliği yapabileceğiniz yeni partnerler bulmanız da ortak çalışma alanlarımızda ve düzenlediğimiz etkinlikler sayesinde oldukça kolay. Düzenlediğimiz iş, eğitim, eğlence ve motivasyon odaklı sosyal etkinlerimizle sizin işinize verdiğiniz önem kadar bizde size değer veriyoruz.

Zengin Toplantı Odaları Ayrıcalığı

Sanal ofisinizin toplantı odası seçeneği de yine önemsemeniz gereken bir konu. Her büyüklükte ve farklı grup sayılarına uygun toplantı odasına sahip olmanız işinizde müşterilerinizin ve çözüm ortaklarınızın memnuniyetini sağlamanız açısından önem taşıyor.

Tüm bunları alanında deneyimli ekibi ve teknolojik alt yapısıyla sunduğumuz modern çalışma koşullarıyla işinizden zevk almanızı destekliyoruz.

Bilgi için: 0212 217 03 93 – 0542 633 30 10