Blog15 Kasım 2021by Business93

Sanal Ofis Kadıköy

Sanal Ofis Kadıköy

Kadıköy’de Sanal ofis ve Kadıköy çevresinde sanal ofis arayanların ihtiyacını karşılayan bölgenin en seçkin adresi sanal ofis şirketi Business 93’ün size özel sunduğu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Metroya Yakın Sanal Ofis

Kadıköy’de Sanal ofis arayanlar için merkezi konum ve özellikle toplu ulaşım araçlarına yakın noktada olması öncelikli tercihlerin basında geliyor. Aradığınız sanal ofisin metro ve metrobüs gibi ulaşım araçlarına yakın olması da işinizin zaman yönetiminde istediğiniz yere gidip gelme sürecinde büyük avantaj sağlamalı.

Uygun Fiyatlı Sanal Ofis

Elbette ucuz sanal ofis olması da tercih edilebilir ancak uygun fiyatlı sanal ofisin tek başına yeterli bir neden olmadığını dikkate almakta yarar var. Örneğin sanal ofis ararken tamamlayıcı hizmetlerinde işinizin işleyişinde büyük kolaylıklar sağladığını hatırlatalım.

Sekreterya Hizmetli Sanal Ofis

Örneğin uygun fiyatlı sanal ofisin yanında sekretarya hizmeti almanız, gelen çağrıların karşılanması istendiğinde gelen aramaların direkt size yönlendirilmesini sağlayan sisteme sahip olması gerek maliyet avantajı sağlıyor gerekse iletişim gücünüzü arttırıyor.

Kargo Hizmetli Sanal Ofis

Gelen kargolarınızın alınması, ihtiyaç halinde uygun fiyatlı anlaşmalı kuryenin organizasyonu yine ofisinizde bu imkandan yararlanıyor olmanız sadece işinize odaklanmanızı kolaylaştırıyor.

Sanal Ofiste Toplantı Odası Temini

Gelen misafirlerinizi karşılama ve toplantılarınızın sunum altyapısı olan modern ve ferah toplantı odalarından yararlanmanızı sağlaması şirketinizin öncelikli operasyonel ihtiyaçlarına karşılık vermeside büyük önem taşıyor.

Sanal Ofiste Ortak Çalışma Alanları – Co Working

Tercih edeceğiniz sanal ofisin ortak çalışma alanında dilediğiniz kadar içecek ikramından yararlanabiliyor ve iş ağınızı genişletme fırsatı da yakalayabilirsiniz.

Ayda 200 TL’ye Sanal Ofis

Business 93 Plaza’da Göztepe’de bulunan sanal ofis imkanlarıyla alanında en iyi hizmeti sunan şirketler arasında ilk akla gelen marka olma özelliğini taşıyor. Üstelik ayda sadece 200 TL ye sanal ofis fiyatı ödeyerek tüm bu imkanlardan yararlanabiliyorsunuz.

Bilgi için: 0212 217 03 93 – 0542 633 30 10

Share