Business93 Sanal Ofis Kiraladıktan sonra SEKRETER tutmanıza gerek yok.

Sekreter derdine son!!!

sekreter derdine son

Firmanıza özel,daha önce hiçbir firma tarafından kullanılmamış bir telefon tahsis ediliyor.

Online platformda sizden eğitim alan bir asistanınız;sizin adınıza tüm çağrılarınıza cevap veriyor.Çağrıyı karşıladıktan hemen sonra;sizin cep telefonunuza;kim aradı-eposta-konu bilgisi..vs ileterek size aktarım sağlıyor.Gün sonunda da sizi kaç kişi aradı,liste detayı ile beraber;crm raporları gönderiliyor.Bu sayede siz de çok rahatlıkla kayıt tutabiliyorsunuz.

Sekreter almak isterseniz;maaş,yol,yemek,ssk..vs tüm giderleri karşılamak durumunda olursunuz.Üstelik potansiyel konusunda da sıkıntı çekebilir;tam istediğiniz bir eleman bulamayabilirsiniz.Biz bu derdi sizin için tamamen ortadan kaldırarak sekreter derdine son veriyoruz.

Business93 sanal ofis

BUSINESS93 ‘te sanal ofis kurun;eleman derdiniz kalmasın.Çünkü sizi arayan kişiler;eğer ikinci kere ulaşamadıklarında tekrar aramıyorlar.Her bir çağrıyı bir satış olarak değerlendiren;crm ekibimiz tüm çağrıları büyük bir titizlikle cevaplandırıyor.

Busıness93 sayesinde;eleman giderleri,asiste etme sıkıntısı,çağrı kaybı,teknik alt yapı eksikliği çekmez;sadece işinize odaklanır ve kar elde edersiniz.

BUSINESS93 Tüm CRM ekibiyle daime size destek olmak için çalışır.