Business93 Sanal Ofis Kiraladıktan sonra SEKRETER tutmanıza gerek yok.

Sekreter derdine son!!!

Firmanıza özel,daha önce hiçbir firma tarafından kullanılmamış bir telefon tahsis ediliyor.

Online platformda sizden eğitim alan bir asistanınız;sizin adınıza tüm çağrılarınıza cevap veriyor.Çağrıyı karşıladıktan hemen sonra;sizin cep telefonunuza;kim aradı-eposta-konu bilgisi..vs ileterek size aktarım sağlıyor.Gün sonunda da sizi kaç kişi aradı,liste detayı ile beraber;crm raporları gönderiliyor.Bu sayede siz de çok rahatlıkla kayıt tutabiliyorsunuz.

Sekreter almak isterseniz;maaş,yol,yemek,ssk..vs tüm giderleri karşılamak durumunda olursunuz.Üstelik potansiyel konusunda da sıkıntı çekebilir;tam istediğiniz bir eleman bulamayabilirsiniz.Biz bu derdi sizin için tamamen ortadan kaldırdık.

BUSINESS93 ‘te sanal ofis kurun;eleman derdiniz kalmasın.Çünkü sizi arayan kişiler;eğer ikinci kere ulaşamadıklarında tekrar aramıyorlar.Her bir çağrıyı bir satış olarak değerlendiren;crm ekibimiz tüm çağrıları büyük bir titizlikle cevaplandırıyor.

Busıness93 sayesinde;eleman giderleri,asiste etme sıkıntısı,çağrı kaybı,teknik alt yapı eksikliği çekmez;sadece işinize odaklanır ve kar elde edersiniz.

BUSINESS93 Tüm CRM ekibiyle daime size destek olmak için çalışır.