Şirketinizin Sabit Giderlerini Düşürün!

Şirket Maliyetlerinin Düşürülmesi

Uygun fiyatlı ofis, sekreter ve sanal santral çözümleri ile tasarrufunuzu yapın. İşinizi tanıtmak için daha fazla paranız kalsın.

Ticaret ekonomiyi yönetme sanatıdır. Harcadığınız emek ve zaman kadar alırken kazanmayı da unutmamak gerekiyor. Ekonomik dengeler sürekli değişebiliyor. İnişli çıkışlı süreçlerden zararsız çıkmak kadar dengede kalmanız geleceğiniz için önem taşıyor. Bu nedenle şirketinizin geleceği için yeni fırsatları bulma arayışında olmanız başarıya giden yolun öncelikli anahtarıdır. Önceliğiniz sabit maliyetleri düşürmek olmalı. Şirketinizin sabit giderlerini düşürün derken bunlar neler olabilir? Bunun için neler yapabilirsiniz?

 

Şirket Giderlerini Düşürmenin Yolları Nelerdir?

 

İş Yerinizin Sabit Harcama Giderlerini Düşürün: Ofisinizin işleyişinde hiç değişmeyen gider kalemlerini hatırlayalım. Ofis temizliği, elektrik, internet, kırtasiye, telefon, çay, kahve ve su gibi mutfak ihtiyaçları gider kaleminizi dolduran unsurların başında geliyor.

Tüm bunlardan kurtulmanız mümkün. Nasıl mı? İşinizin işleyişi için ihtiyacınız olan ofis sistemini hazır ofis veya sanal ofis yöntemine dönüştürdüğünüzde nasıl avantajlara sahip olacağınızı hatırlatalım.

Sanal Ofis çalışma modeline geçtiğinizde prestijli bir şirket adresine sahip olurken kiralayacağınız bir ofisin ortalama aylık kira bedelinden daha uygun fiyata bir yıllık adres ve çalışma ortamına sahip olabiliyorsunuz. Sanal ofis kiralama sistemi sayesinde ofisinize geldiğinizde ortak çalışma alanlarında gönül rahatlığıyla çalışırken çay, kahve gibi temel ihtiyaçlarınızı herhangi bir ücret ödemeden tüketebilirken, evrak çıktılarınızı aynı şekilde ücretsiz olarak yazıcıdan alabiliyorsunuz. Üstelik internet faturasını düşünmenize gerek yok. Dilediğiniz şekilde hızlı ve güvenli internet sisteminden yararlanabiliyorsunuz. Aynı şekilde ofis temizliği derdinden kurtuluyorusunuz. Bu sayede bu kalemlerin gideri cebinizde kalmış oluyor.

Hazır ofis sisteminde de aynı şekilde tüm bu kalemler sadece tuttuğunuz hazır ofis kirasının içerisinde yer alıyor.

 

Personel İhtiyacınızda Avantaj Sağlayın

Her işte olduğu gibi ilk personel kalemlerinden biride sekreterdir. Sanal ofis veya hazır ofis kiralama yöntemiyle size özel tahsis edilen telefon numarası ile gelen tüm çağrılarınız karşılanıyor ve yönlendiriliyor. Üstelik gelen kargo ve postalarınızda siz ofisinizde olmasanız dahi alınıyor ve bilgilendiriliyorsunuz. Bu sayede bir personel maaşı, yol, yemek, sgk ve diğer giderleri de cebinizde kalmış oluyor. Ofisinize gelen misafirleriniz öncesinde karşılanıyor ve sizin için tahsis edilen toplantı odanıza yönlendiriliyor, toplantı odası istediğiniz şekilde ikramlarıyla hazır hale getirilebiliyor.

Üstelik bu sistem sayesinde Business 93 üyeleri için şirket kurulumu ve muhasebe danışmanlığı hizmeti de almanız mümkün. Maaşlı bir muhasebeci çalıştırmanıza gerek kalmıyor.

 

 

Yüksek Ofis Kirası ve Stopaj Masrafından Kurtulmanız Mümkün

Normal şartlarda tutacağınız ofisin genişliği personel sayısına göre farklılık gösterebilir ve toplantı odası gibi sürekli kullanmasanız da kapladığı alandan dolayı ofisinize ödeyeceğiniz aylık kira bedelini kabaca da olsa hesaplaya bilirsiniz. Üstelik kiraladığınız ofisin her üç ayda bir ödemeniz gereken stopaj maliyetini düşündüğünüzde Sanal Ofis veya Hazır Ofis sisteminde bu gider kaleminden de tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Şirketinizin Değişen Ekonomik Koşullardan Etkilenmemesi İçin

İş hayatında ekonominin değişkenliğinde tüm bu ihtiyaçlarınızın gider kalemi de enflasyon etkisinde yerinde sabit kalmıyor. Sanal ofis kiralama ve Hazır ofis kiralama sisteminde yıllık anlaşmanız halinde sabit ücretle bu imkanlardan yaralanabiliyorsunuz. Üstelik aylık, üç aylık, altı aylık gibi alternatif ödeme seçeneklerinden de yararlanabiliyorsunuz.

 

 

Şirketinizin Prestij Değerini Sağlamanız İçin

Prestijli bir lokasyonda şirket adresinizin olması normal şartlarda oldukça maliyetli bir tercih sebebidir. Sanal ofis Kiralama ve Hazır Ofis Kiralama sistemi sayesinde en prestijli lokasyonlarda plaza adresli bir şirkete sahip olmanız, trafik yoğunluğunda müşterilerinizin ve sizin metro ve metrobüs gibi hızlı ulaşım araçlarını yürüme mesafesinde kullanabilme avantajına sahip olabilirsiniz.

 

İşinizi Büyütmek İçin İş Ağınızı Güçlendirin ve Fırsatları Değerlendirin

 

Tüm bu kalemlerden sağladığınız avantajlar sayesinde psikolojik olarak kendinizi daha rahat hissetmenin vereceği etkiyle motivasyonunuzu yeni müşteri arayışına yöneltebilirsiniz. Hangi işi yaparsanız yapın işinizin devamlılığını sağlamak ve büyütmenin yolu yeni iş ve çözüm ortakları bulmanızdan geçiyor. Business 93 tamda bu konuda size büyük ayrıcalıklar sağlıyor. Sanal ofis kiralama ve hazır ofis kiralama sistemi sayesinde sürekli düzenlenen Happy Hour günlerinde eğlenceli ortamlarda, uzman konuşmacıların katıldığı workshop programlarıyla eğitici ve bilgilendirici ortamlarda tüm katılımcılarla bir araya gelerek yeni müşteri potansiyeli yaratmanıza, iş ortakları bulmanıza katkı sağlıyoruz. Üstelik tüm etkinliklerden ücretsiz yararlanabiliyorsunuz.

Sizde ticari başarının yolunun alırken kazanmaktan geçtiğini düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.