Toplantı Odası | Business93 Sanal Ofis | Hazır Ofis

Business 93

Toplantı Odası

Busıness 93

Toplantı Odası

Toplantılarınızı organize etmek artık çok kolay!
2 kişiden 30 kişiye kadar tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren, tam donanımlı ve altyapısı hazır toplantı odalarımızı günlük, haftalık, ya da aylık olarak kiralayabilirsiniz.

Üstelik toplantınızın amacına göre yerleşim düzenini değiştirebilirsiniz.

Merkezi Konum

Printer Noktası

Sunum / Yazı tahtası

Projeksiyon Kullanımı

Saatlik/ Günlük/ Aylık kiralama

Yüksek hızlı internet

Sınırsız içecek ikramı

Kullanıma göre dizayn

TOPLANTI ODASI KİRALAMA

Toplantı odası saatlik, aylık veya günlük kiralanabilir. 

Business93 üyelerine özel sanal ofis kullanıcılarımız seçtiği pakete göre ayda dört saat ücretsiz kullanabilir, co-working üyelerimiz mesai saatleri içerisinde sınırsız ve hazır ofislerimiz ise 7-24 ücretsiz ve sınırsız kullanabilirler. 

Ayrıca henüz Business93 üyesi olmadıysanız toplantı odalarımızı kiralayabilirsiniz.

Saatlik kiralama ücretlerimizi öğrenmek için iletişim sayfamızdaki numaradan bizlere ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Toplantı odası kiralama ücretini ödeyerek saat bazında dilediğiniz gibi kiralama yapabilirsiniz.

Öncesinde rezerve edip,  rezervasyonunuz onaylandı maili & mesajı geliyor. Ardından ekibimiz size resepsiyonda firma isminizle misafirinizi karşılıyoruz. Asistanlarımız toplantı odasına kadar misafirinize eşlik ediyor, toplantı süresi boyunca da tüm istek ve ihtiyaçlar tarafımızca karşılanıyor.

Ücretsiz printer alabilir, toplantı odasına sınırsız sayıda-sürede ikram ve içecek servisi yapılmaktadır.

Saat başı ikram ve içeceklerim tazelensin veya odaya  ilk başta servis yapılsın sonrasında hiç girilmesin gibi istekleri dikkatlice dinliyor ve uyguluyoruz.

Örneğin bir diyetisyenseniz tatlı tuzlu kurabiye servis edilsin istemiyorsanız sizin getireceğiniz bir kuruyemiş veya meyve tabağı varsa önceden servis elemanına teslim ederek toplantı odasına servis edilir.

Toplantı odasının alt yapısını da ücretsiz kullanabilirler. Ses sistemi yazı tahtası (büyük ve çift taraflı) içecek ve ikram servisi projeksiyon ve görüntü sistemleri odada hazır bulunur.

Toplantı odasında tabela kullanımı da gerçekleştirebilirsiniz. Önceden bizlere teslim edeceğiniz kurumsal kimlik çalışmalarınız varsa mesela masa bayrağınız, dosyalarınız roll-up tabelalarınız veya geleneksel tabelanız varsa sizin bizlere önceden teslim etmenizi ve toplantı süresi boyunca da ofis katında kalacağı bir alt yapı sunuyoruz. Üstelik bunları ücretsiz organize ediyoruz.

TOPLANTI ODASI SAATLİK KİRALAMA

Misafirlerinizi dünya standartlarında bir toplantı odasında ağırlayın. Hedef kitlenizi, misafirlerinizi bir cafede veya restoranda değil de, yasal adresinizin, internet ve kartvizitinizde yazan adreste bulunan bir toplantı odasında ağırlamak hem prestij hem de güven konusunda çok önemlidir.

Toplantı odasını saatlik kiralaması yapılabilir. Uygun saat dilimi tamamen değişebilir. 

Bir gün öncesinden veya bir saat öncesinden anlık rezervasyonda yapabilirsiniz.

Sanal veya hazır ofis, co-working üyeliği olmadan ayda 10 saatlik veya 5 saatlik toplantı paketi de satın alabilirsiniz.Bu durumda 1 saatlik toplantı odası kiralama fiyatları size özel revize edilir.

TOPLANTI ODASI KİŞİ SAYISI BİLGİSİ

Esentepe Arya Plazada-Esentepe metro çıkışının hemen yakınında bulunan Arya plazada,

Göztepe metrosu -Göztepe metro çıkışının hemen 100 metre yakınındaki Business İstanbul lokasyonlarımızda 2 kişiden 30 kişiye kadar ister Eğitim düzeninde,’U’ düzende Kare düzende veya tamamen masasız ve sandalyesiz kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

TOPLANTI ODASI ALT YAPISI

Bir toplantı odasını dizayn ederken tüm ihtiyaçları değerlendirdik. 

Büyük çift taraflı yazı tahtası, projeksiyon cihazı ve bluetooth ses sistemi, kırtasiye malzemeler, (not alabilmek, yazabilmek için ) coffee break alanı,(hafif coffee break veya tam coffee break) prizli masalar, tabela alanları, asistan hizmeti, printer point alanı, yiyecek otomatı, yüksek hızda internet teknolojisi ve ihtiyaçlar üzerinden değerlendirme yapabildiğimiz bir alt yapı ile kiralama gerçekleştirebiliyoruz.

Ayrıca her iki lokasyonda. 

TOPLANTI ODASI İKRAM ALANI KITCHENNET

 • İki coffee break olarak yüksek kalitede marka filtre kahve, Doğuş demleme çay, Nestle su, tatlı-tuzlu cookie, börek tabağı, meyve tabağı, kek çeşitleri, kahvaltılık grubu ikram edilmektedir. ( Ürünlerimiz Business93’ten tedarik edilmektedir ) 
 • Hafif Cookie Break; Tatlı&Tuzlu Kurabiye Tabağı

Toplantı Odaları Hakkında

Sıkça Sorulan Sorular

Toplantı odalarımız hakkında en çok soruların soruları sizler için derledik

Toplantı odasını nasıl rezerve edebilirim? + -

Telefon numaramız ya da iletişim formundan bize ulaşıp ister saatlik ister günlük olarak rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Toplantı odalarınında hangi cihazları kullanabiliriz? + -

 Toplantı odalarımızda; projeksiyon cihazı ve motorlu (kumanda kontrollü şık) perde , beyaz tahta, ses sistemi hazır bulunur.  Ayrıca yüksek hızlı intenetten de ücretsiz olarak yararlanabilirsinzi. 

Toplantı odaları kaç kişilik? + -

2-40 kişi arası ihtiyaçlarınıza yönelik olarak oluşturulmuş 3 ayrı toplantı odamız bulunmaktadır.

Busıness 93 olarak

Nerelerdeyiz?

busıness arya plaza

Şişli

Esentepe Mahallesi Keskin Kalem Sokak No:17 Şişli-İstanbul

busıness istanbul

Kadıköy

Merdivenköy Mh. Nur Sk. No:1/1 K:12 D:115 Göztepe- İstanbul

İletişim

Destek, soru ve talepleriniz için

  Close
  Close
  a

  For every modern coworking or office space website out there. This is MultiOffice.

   

  Contact us